FAYDALI BİLGİLERİMİZ

yangın merdiveniYangın merdiveni yönetmeliğine uygun olarak kaliteli bir malzemeden imal edilmesi gereken özel amaçlı sadece acil durumlar için kullanılan yangın merdivenleri dairesel modellerden Z tipi yangın merdiveni modellerinde sınırsız seçenekler sunmaktadır. Yapının görselliğine de önem verildiği günümüzde yapılması yasalarla zorunlu kılınan yangın merdivenlerinde artık yaratıcı fikirler de ön plana çıkmaktadır. Yangın merdiveni için yeni tasarımlar ile binanın dış tek cephesinde görsel açıdan da estetik bir görünüm kazanan merdivenler şık bir görüntü elde edilmesine olanak sağlamaktadır.

Yangın merdiveni için yeni tasarımlar can güvenliğinin ön planda olmasıyla birlikte farklı ve estetik dokunuşların bir arada görsel ve uygulamaya yansıtıldığı tasarımlardır. Konusunda uzman kişilerce tasarım harikası ürünlerin ortaya çıktığı günümüzde yangın merdiveni için yeni tasarımlar binanın dış cephesinde muhteşem bir görünüm elde edilmesine olanak sağlayacaktır. Taşıyıcı profillerin yanı sıra çeşitli özellikle işlemeleriyle de dikkat çeken yangın merdivenleri acil durum anında güvenle dış çevreye çıkışınıza olanak sağlayacaktır.


Sektörün gelişen rekabet ortamında yönetmeliğe bağlı olarak yükselen binalara yangın merdiveni zorunlu kılınsa da artık modern yaşamın hayatımıza dahil olduğu günümüzde yangın merdiveni için yeni tasarımlar alışılmışın dışında bir tercihe doğru insanların yönelmesine olanak sağlamaktadır. Kaliteli malzemelerin yanı sıra işçilikte tasarım harikası ürünlerin ortaya konulduğu yangın merdivenleri can güvenliğiniz için yapılacak en doğru tercih olacaktır.