YANGIN MERDİVENİ İLE İLGİLİ FİYATLAR

yangın merdiveniYükselen binalarda yasalarla kullanımı zorunlu kılınan yangın merdivenleri tercih edilecek firmalar arasında yangın merdiveni fiyatları ile de arasında seçim yapılabilecek kriterleri oluşturmaktadır. Sektörde pek çok firma farklı fiyatlarla müşteri potansiyeline satış sunmaktadır. Ancak burada farklı bir kriter olarak öncelikle yangın merdiveni adetine, yapılan binanın kat sayısı ve modeline kadar her detay yangın merdiveni fiyatlarına etki edebilmektedir. Hassasiyetle umsan kişiler tarafından profesyonelde imalatı gerçekleştirilmesi gereken yangın merdiveni uygulama esnasında da aynı hassasiyetle çalışılmasını gerektirmektedir.

Yangın merdiveni yönetmeliğine uygun olarak hazırlanan teknik özelliklerin dışında görsel açıdan kaliteli bir işçilik ve uygulama detayları yangın merdiveni fiyatlarını etkileyecektir. Yönetmeliğe uygun olsa da kalitesiz bir malzemeden ucuza bularak yaptıracağınız yangın merdiveni hem uzun ömürlü olmayacak hem de sağlıksız ve güvenliksiz olacaktır. Yangın merdiveni fiyatları konusunda öncelikle malzemenin kalitesine önem vermek gerekir. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanımınıza olanak sağlayacak kaliteli malzemeden yangın merdiveni kullanımı can güvenliğinize de kalıcı bir teminat oluşturacaktır.

Z tipi yangın merdiveni ve döner tip yangın merdiveni olarak iki farklı tipte modeller müşterilerine hitap eden sektörde yangın merdiveni fiyatları farklılık arz edecektir. Tek seferde yapacağınız ve zorunlu kılınan yangın merdivenini kalıcı olarak kaliteli malzemeden uygun fiyatlı olanlarını tercih etmeniz gerekmektedir. Merdivene uygulanacak özel tasarımlar da binanızın tek cephesine estetik bir görünüm kazandıracağı gibi fiyatlarına da etki edecektir.