REFERANSLAR

Hizmet verdiğimiz sektör, konusunda uzman ekip, teknik bilgi ve donanım gerektiren bir iş sahası olması nedeniyle, biz yaptığımız ve yapacağımız işin öneminin bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İmalatımızın içinde yer alan çelik çatı alanlarını kısaca sayacak olursak

Tavuk çiftlikleri ve Hayvan barınakları çelik çatıları, fabrika ve depo çelik çatıları, pazar alanı ve otopark çelik çatıları, restoran ve ve okul çelik çatıları, garaj ve spor salonu çelik çatıları, çardak ve petrol istasyonu çelik çatıları,Yangın merdiveni ve otobüs durakları, sera çelik ve soğuk hava deposu çatıları, asma tavan ve asma kat ile tüm çelik ve metal işlerinden oluşmaktadır.

Müşterilerimizin seçme özgürlüğünü düşünerek istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, her türlü yapısal açık yapıyı üretecek bir alt yapı oluşturduk. Bu yapıda kaliteli, ekonomik üretim ve hızlı teslim politikası ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsedik. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.